kredyt pod zastaw mieszkania


 Pożyczki pod zastaw- szybka konsolidacja chwilówek

Zajmujemy sie pozabankowym finansowaniem spółek i osób fizycznych, rolnikow. Jeżeli potrzebujesz pieniędzy, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji - nasze prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości wówczas oferta skierowana dla posiadaczy nieruchomości, którzy potrzebują pośpiesznego zastrzyku gotówki.

Warunkiem tego typu kredytów wydaje się nieruchomość która znajduje się w jednym z 49 uprzednich miast wojewódzkich (Warszawa, W krakowie, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Poznań, Wrocław, Katowice, Szczecin itp)oraz kwota kredytu nie może przekraczać 40% wartości nieruchomości.

Gwoli pozyczek pod zastaw domu Gdansk, Gdynia z zastawem hipotecznym w dziale 4 kw i kwotami do 20-25 tys dajemy mozliwosc podpisania zdalnego umowy notarialnej po miejscowoci u Panstwa-bez obecnosci spolki-koszty kredytujemy.

Każda osoba lub firma moze starać sie kredyt pod nieruchomosc łódz typu mieszkanie, gmach lub lokal użytkowy w wysokosci od 10 000 brutto do 5 mln, zakladka dla firmmaksymalnie do 50-60% wartosci uśrednionej, w okres 3, 6, dwunastu msc z mozliwoscia wielokrotnego przeduzania umowy bez dodatkowych kosztow nawet do pięć lat.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości mieszkania zajmuje się dostarczaniem finansowania firmom jakim sposobem i osobom fizycznym za pośrednictwem udzielanie pożyczek pozabankowych z brakiem bik, jest to pewna forma uzyskania kapitału dla osób z negatywną historią kredytową, bądź nie posiadających udokumentowanych zaświadczeń zarobkach, jednocześnie posiadających możliwości i plan spłacenia pożyczki, procedura uzyskania pożyczki jest prosta i odbywa się bez wychodzenia z domu, oferujemy Państwu produkt uzupełniający niszę w branży, będący sporo dostępniejszy niż kredyt bankowy a jednocześnie tak samo bezpieczny!

Nie sprawdza się również klienta w bazach bankowych typu bik czy krd również nie istnieje wpływu na przyznanie kredyty. Toteż stworzyliśmy produkt, który realizuje oczekiwania klientów szukających pośpiesznego finansowania.

oferuje prywatne pożyczki pozabankowe dla działalności gospodarczych i rolników - bez wybywania z domu. Umowy zawsze podpisywane istnieją w kancelarii notarialnej, istniejemy także gotowi do odpowiedzi na wszystkie Twoje zapytania.

Nasze pożyczki udzielane są bez sprawdzania klienta w bazach dłużników BIK/BIG, ZUS/US, także posiadających problemy komornicze, dlatego otrzymasz wsparcie w trudnej sytuacji finansowej. Kredyt pod zastaw nieruchomości jest więc wyjściem szybki i bezpiecznym!

Udzielajac kredytu pod wadium nieruchomosci Krakow nie sprawdzamy baz typu BIK, KRD, nie wymagamy zaświadczen dochodach, dlatego z pożyczki prywatnej hipotecznej Poznan, może skorzystac każda firma i osoba nawet zadlużona.

Najnowsze artykuły:

Top