kredyt hipoteczny pod zastaw innego mieszkania


 Pożyczki pod zastaw- z komornikiem i negatywnymi wpisami w rejestrach

Co rozumiemy przez uchwycenie pożyczki pod zastaw posiadłości. Rozumiemy Państwa kłopoty i wiemy jak istotną rolę w trudnych chwilach odgrywa czas. Dotrzymujemy wszelkich starań pojedynczo podchodzić do każdego złożonego zapytania i jak cię mogę możliwości dopasować naszą ofertę.

Udzielamy kredytów prywatnych zabezpieczonych nieruchomościami w kwoty powyżej 50. 000 zł oraz samochodami na kwoty do 50. 000 zł. Nie jesteśmy firmą zajmującą się tzw. Od momentu 2012 roku realizujemy własne pożyczki hipoteczne z wpisem w dział IV kw. Kredyty cechuje to iż są bez wymeldowania i bez przewłaszczenia.

Warunkiem tego typu kredytów wydaje się nieruchomość która znajduje się w jednym spośród 49 uprzednich miast wojewódzkich (Warszawa, Kraków, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Poznań, Wrocław, Katowice, Szczecin itp)oraz kwota kredytu nie może przekraczać 40% wartości nieruchomości.

Przewłaszczona na ochrona nieruchomość zabezpieczająca umowę kredyty jest bezpieczna i wolna od możliwości jej dalszego obciążania lub wszczęcia egzekucji przez wierzycieli osobistych pożyczkobiorcy.

Nasze kredyty udzielane są bez sprawdzania klienta w bazach dłużników BIK/BIG, ZUS/US, także posiadających problemy komornicze, dlatego otrzymasz wsparcie nawet w trudnej kwestii finansowej. Kredyt pod wadium nieruchomości jest więc rozwiązaniem szybki i bezpiecznym!

Pożyczki takie są doskonałą postacią uniknięcia zbędnych kosztów powiązanych z egzekucjami komorniczymi. Oprocentowanie prywatnych pożyczek hipotecznych cechuje niski kosz miesięczny w wysokości od 2, 5-3%, oraz to iż wolno uruchomić jednocześnie kredyt bankowy.

Najnowsze artykuły:

Top